Поділитися

Купити

онлайн

Go

Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Київ, проспект Перемоги, 5б
Телефон: +38 (044) 209-66-09БІНОКЛЬ LEICA DUOVID 10+15×50

Артикул: 40420
Відкрийте для себе унікальну перевагу біноклів Leica Duovid – два ступені збільшення в одному біноклі. Ці біноклі підходять як для спостереження з великих дистанцій, так і в умовах мінімального освітлення. Біноклі Leica Duovid незмінно забезпечують яскраве та чітке зображення і дозволяють швидко адаптуватися до мінливих зовнішніх умов. Змінити ступінь збільшення бінокля дуже легко, достатньо одного поруху.Завдяки чудовій якості зображення біноклі Duovid підходять навіть для астрономічних спостережень – необхідний для цього адаптер для штативу поставляється в комплекті з біноклем. Крім того, Duovid – це ідеальний супутник для спостереження в сутінках або з височини. Ергономічний дизайн і нековзне гумове покриття дозволяють міцно утримувати бінокль навіть у дощ або в рукавицях. П’ятнадцятикратне збільшення прекрасно підходить для стеження за полохливими птахами з великих відстаней або вивчення Місяця в ясну погоду. У той же час десятикратне збільшення пропонує велике поле зору при спостереженні за природою.

При спостереженні за об’єктами з великих дистанцій або в умовах мінімального освітлення ці біноклі незмінно забезпечують яскраве й чітке зображення і дозволяють швидко адаптуватися до мінливих зовнішніх умов.

Біноклі Leica Duovid дозволяють змінювати ступінь збільшення практично миттєво. При зміні ступеня збільшення механізм автоматичного діоптрійного підлаштування (ADC) збереже виставлене вами значення діоптрій.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua