Поділитися

Купити

онлайн

Go

Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Київ, проспект Перемоги, 5б
Телефон: +38 (044) 209-66-09БІНОКЛЬ LEICA GEOVID 42 НD-M

Артикул: 40038Найкращі компоненти для перегляду і точного вимірювання

Geovid 10x42 HD

Концепція нового Geovid 42 HD-М – це революція у світі далекомірів. Унікальність бінокулярних далекомірів нового типу визначається найвищими характеристиками їх оптичної системи, оптимізованої з точки зору ергономіки конструкції та вбудованого лазерного далекоміра, що володіє надзвичайно високими робочими характеристиками.

Надзвичайно велика світлосила всіх моделей далекомірів Geovid HD робить їх особливо придатними для використання в сутінках. Точне визначення відстані гарантується за будь-яких погодних умов.

Далекоміри Leica володіють чудовою світлосилою, що робить їх особливо придатними для використання в сутінках. Відстань до спостережуваного об’єкта визначається абсолютно точно за будь-яких погодних умов.

Корпус зроблений з литого алюмінію для зменшення ваги і збільшення терміну служби і заповнений азотом для запобігання запотівання при різкій зміні температури. Традиційно високоточна збірка Leica гарантує водонепроникність бінокля на глибині до 5 м. Ергономічний дизайн і компактність в складеному стані роблять Geovid 42 НD-M дуже зручним як при спостереженні, так і при транспортуванні.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua