Поділитися

Купити

онлайн

Go

Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Київ, проспект Перемоги, 5б
Телефон: +38 (044) 209-66-09БІНОКЛЬ LEICA ULTRAVID 8×42 BL

Артикул: 40271Бездоганне зображення та надійний елегантний корпус

Leica Ultravid 8 X 42 BL

Leica Ultravid — це якісний, надійний і довговічний бінокль з високими показниками і широкими можливостями. Корпус приладу виконаний з металу і прогумований, завдяки чому він водонепроникний і має підвищену стійкість до випадкових ударів. Оптика виготовлена ​​з оптичного скла флюориту з покриттям HighLux, яке забезпечує кращу передачу кольору і контрастність при слабкому освітленні.Оптичні елементи компактних біноклів Leica Ultravid мають спеціальне багатошарове покриття HDC, що гарантує точну і природну передачу кольорів і забезпечує ідеальний контраст зображення навіть в умовах поганої видимості і слабкого освітлення.

Лінзи з флюориту в оптичній схемі біноклів Leica Ultravid  забезпечують оптимальну чіткість зображення і високу роздільну здатність. Великий діаметр передніх лінз робить ці біноклі ідеальним інструментом для спостережень в сутінках.

Моделі Ultravid досягли нового рівня. Вони мають у своєму розпорядженні новий вид покриття Leica AquaDura для зовнішніх скляних поверхонь, завдяки якому волога просто стікає з поверхні і візуально залишає її недоторканою.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua