Поділитися

Купити

онлайн

Go

Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Київ, проспект Перемоги, 5б
Телефон: +38 (044) 209-66-09БІНОКЛЬ LEICA ULTRAVID 10×25 COLORLINEВідмінна якість та яскравий дизайн

Leica Ultravid 10×25  Colorline — це якісний, надійний і довговічний бінокль з високими показниками і широкими можливостями. Корпус приладу виконаний з металу і прогумований, завдяки чому він водонепроникний і має підвищену стійкість до випадкових ударів. Оптика виготовлена ​​з оптичного скла флюориту з покриттям HighLux, яке забезпечує кращу передачу кольору і контрастність при слабкому освітленні.


Для оптики Leica в цілому і для біноклів лінійки Colorline зокрема характерне гранично низьке світлорозсіювання, що дозволяє отримувати чудову якісну картинку при спостереженні в несприятливих умовах, зокрема при бічному засвіченні або відблисках на поверхні води.

Біноклі Colorline забезпечують кришталеву чіткість і непересічну різкість зображення; вони ідеально підходять для використання в ситуаціях, коли необхідно розглянути об’єкт в найдрібніших деталях з різних дистанцій.

Поєднуючи потужну оптику Leica з яскравим і стильним дизайном, біноклі Leica Colorline є ідеальним вибором для тих, хто стежить за модою. Кожен бінокль збирається вручну; для обробки використовуються тільки найкращі матеріали ретельно підібраною кольорової гами.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua