Поділитися

Купити

онлайн

Go

Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Київ, проспект Перемоги, 5б
Телефон: +38 (044) 209-66-09ЗОРОВА ТРУБА LEICA APO-TELEVID 82

Артикул: 40121Бездоганна оптика та практична надійність

 

Leica Apo Televid 82

Зорова труба Leica APO-Televid 82 забезпечує яскраве, чітке і різке зображення в усьому полі зору. Завдяки великому діаметру передньої лінзи труба має величезну світлосилу, що дає користувачам можливість вести спостереження навіть у найнесприятливіших умовах освітлення. Маючи мінімальну дистанцію фокусування всього в 3,8 метра (12.5 футів), зорова труба Leica APO-Televid 82 дозволяє розглянути цікавий об’єкт дуже детально.

Зорові труби цієї серії вражають надійністю і компактністю своєї конструкції. Вони забезпечують широке поле зору, високу точність передачі кольору, різке і неймовірно деталізоване зображення з максимальним контрастом. Передню лінзу об’єктива захищає вбудований світлофільтр з оптично нейтрального скла. Система подвійного фокусування забезпечує швидке й точне наведення на різкість і дозволяє користувачам пильно спостерігати за природою не тільки з великої відстані, але і практично впритул.

ДОСКОНАЛА ОПТИКА
Всі зорові труби APO-Televid мають у своїй оптичній схемі лінзи з флюориту, які мають дуже низьку дисперсію і чудово виправляють аберації. Зорові труби APO-Televid забезпечують чудову передачу кольору і контраст зображення.

КОМПАКТНІ ТА НАДІЙНІ
При довжині всього 30 см зорові труби Leica APO-Televid гранично компактні і зручні в роботі. Виконаний з магнієвого сплаву і повністю прогумований корпус ефективно поглинає всі поштовхи й удари.

БЛИЖЧЕ ДО ОБ’ЄКТУ СПОСТЕРЕЖЕННЯ
Обидві моделі зорових труб APO-Televid дозволяють розглянути об’єкт з гранично близької відстані. Особливо це стосується зорової труби APO-Televid 65, яка забезпечує мінімальну дистанцію фокусування, неперевершену для труб цього класу.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua