Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Поділитися

LEICA D-LUX
Артикул: 18470


Якість у деталях

Leica D-Lux

З першого погляду на фотокамеру D-Lux видно її причетність до сімейства Leica за рахунок елегантності форм, дизайну та ретельно продуманих деталей. Фотоапарат володіє інтуїтивно зрозумілим управлінням і надзвичайно простим перемиканням функцій: перейти з автоматичного режиму в ручний просто, як ніколи раніше. Не тільки професіонали, але й любителі фотографії зможуть гідно оцінити всі переваги цієї компактної фотокамери.

Фантастично швидкий об’єктив

Leica D-Lux володіє одним із найшвидших об’єктивів у своєму класі. Зум є ідеальним партнером для великого сенсора зображень, а значний діапазон світлочутливості забезпечує отримання фотографій приголомшливої ​​якості і з натуральною передачею кольорів. Фотокамера ідеально підходить для зйомки з природним освітленням, а завдяки універсальному зуму від 24 до 75 (в перерахунку на 35-мм формат) дозволяє знімати як портретні, архітектурні, так і репортажні та жанрові кадри.

Видошукач високої роздільної здатності

Вбудований видошукач допоможе вибудувати ідеальну композицію кадру. Завдяки роздільній здатності 2.8 Мп він забезпечує різке і контрастне зображення навіть в умовах яскравого сонячного світла. Видошукач показує ті ж налаштування експозиції, які відображаються на моніторі, і пропонує налаштування компенсації діоптрій, тому навіть власники фотокамери, які носять окуляри, можуть не турбуватися про якість переданого зображення.

Wi-Fi та NFC і ніяких дротів

Вбудований Wi-Fi модуль дозволяє дистанційно керувати фотокамерою з планшета або телефону, варто лише встановити спеціальний додаток Leica C Image Shuttle. Завантажити його можуть всі користувачі пристроїв із операційною системою Android або iOS. Інтегрований модуль NFC просто і легко встановлює з’єднання з NFC-сумісними смартфонами, якщо телефон знаходиться близько до фотокамери.

Відео у форматі 4K

Відео іноді може розповісти більше, ніж фотографія. Leica D-Lux ідеально підходить для того, щоб закарбувати такі моменти – фотокамера здатна знімати відео високої чіткості у форматі 4К, роздільна здатність якого в 4 рази вища, ніж у формата Full HD. Відео записується і зберігається дуже швидко при цьому не втрачаючи якість. Крім того, окремі кадри з відео можуть бути вибрані і збережені у вигляді фотографій.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua