Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх

Телефон: +38 (067) 370-11-11

Поділитися

LEICA C
Артикул: 18484/18488


Стиль та елегантність

Leica C

Стильний дизайн, серйозні технології

Нова фотокамера Leica C забезпечує отримання видатних за якістю зображень і має прекрасні робочі характеристики. Це перша компактна фотокамера Leica, що дозволяє здійснювати бездротову передачу фото- і відеофайлів. За допомогою нового програмного додатку Image Shuttle App для iOS та Android фотокамера Leica C не тільки підтримує бездротову передачу даних, але і забезпечує можливість дистанційного підключення до смартфону і планшетного комп’ютера.

Компактна й універсальна

Ультрамодна Leica C поміщається в кишені і в сумці. Це фотокамера, яка завжди з вами. Надзвичайно компактна, вона має потужний зум-об’єктив із чудовими оптичними характеристиками, що робить її ідеальною для зйомки в будь-якій ситуації і забезпечує практично необмежену свободу творчості. Не залежно від того, чи знімаєте ви в сутінках або під час романтичної вечері при свічках, яскравий об’єктив фотокамери допоможе передати неповторну атмосферу кожного прекрасного моменту. 7-кратне збільшення забезпечує зручність для будь-якої зйомки: портретної, інтер’єрної та пейзажної. Кільце управління на об’єктиві для вільного програмування персональних налаштувань ще більше розширює межі творчості.

Чудові деталізовані зображення

Незвично великий для такої компактної фотокамери сенсор формує бездоганно чіткі зображення з яскравими природними кольорами і чудовим контрастом. Поєднання сенсора з об’єктивом, що володіє чудовими оптичними характеристиками, дозволяє отримувати за допомогою фотокамери Leica C зображення виняткової якості. Завдяки швидкій системі автофокусування, а також можливості вести серійну зйомку зі швидкістю до 10 кадрів у секунду фотокамера Leica C дозволяє відобразити в найдрібніших деталях навіть швидкоплинні події.

Елегантний дизайн і два варіанти колірного оформлення

Те відчуття захоплення, яке виникає при погляді на нову фотокамеру Leica C, посилиться стократно, як тільки ви візьмете її в руки. Дійсно, Leica C – це любов не тільки з першого погляду, а й з першого дотику. Не залежно від того, чи ви збираєтеся на вечірку в модний клуб або на святкову вечерю, ви справите дійсно незабутнє враження з новою Leica C. Обидва варіанти кольорового оформлення фотокамери – світло-золотий і темно-червоний – однаковою мірою підкреслюють елегантність і чистоту ліній стильного, легкого, витонченого і гладенького корпусу. Фотокамера Leica C створена для того, щоб бути вашою постійною супутницею. Це просто квінтесенція стилю.

Запис Full HD відео

Фотокамера Leica C демонструє широту своїх можливостей не тільки на фото, але і при відеозйомці. Вона записує відео якості Full HD, забезпечуючи фантастичну роздільну здатність. Фотограф має можливість повністю контролювати процес відеозапису в будь-яких умовах завдяки великому екрану дисплея фотокамери та електронного видошукача, який особливо ефективний при яскравому освітленні. Широкий вибір творчих режимів забезпечує можливість реалізації будь-яких оригінальних задумів навіть після закінчення відеозапису. Післяобробку знімків і відеофайлів можна здійснювати за допомогою спеціальних функцій фотокамери, а також професійного програмного забезпечення Adobe Photoshop Lightroom, яке доступне на веб-сайті Leica.

Вбудований модуль Wi-Fi

Нова Leica C – перша з фотокамер Leica, що отримала вбудований модуль Wi-Fi. Тепер ви можете відправляти фото- і відеофайли на смартфон або планшетний комп’ютер по бездротовій локальної мережі. Користуватися новими функціями дуже просто. Спочатку завантажте безкоштовний програмний додаток Leica C Image Shuttle App на веб-сайті Apple Store (для мобільної операційної системи iOS) або на сайті Google Play (для Android) і встановіть його на свій смартфон або планшет. Потім, встановивши посилання на локальну мережу, ви можете починати передачу файлів. Ще одна важлива обставина: за допомогою програмного додатку Leica C Image Shuttle App можна здійснювати  дистанційне керування камерою з планшетного комп’ютера або смартфона по локальній бездротовій мережі та управляти такими важливими функціями, як  дистанційний спуск затвора. Крім того, фотокамера має модуль бездротового високочастотного зв’язку малого радіусу дії NFC (Near Field Communication — «комунікація ближнього поля»), що дозволяє легко обмінюватися інформацією з планшетом або смартфоном (пристрої також повинні бути обладнані модулем NFC) на відстані близько 10 см навіть при відсутності Wi-Fi з’єднання.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua