Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Поділитися

LEICA V-LUX
Артикул: 18193


Світ як на долоні

LEICA V-LUX

Leica V-Lux просто ідеальна фотокамера для зйомки життєвих подій. Завдяки величезному діапазону зуму від 25 до 400 мм вона охоплює різні види зйомки із ширококутними, стандартними налаштуваннями, а також налаштуваннями для телефото- і макрозйомки. З апертурою від f/2.8 (широкий кут) до f/4 (телефото) об’єктив Leica DC Vario-Elmarit 9.1-146 mm f/2.8-4 ASPH. гарантує різкі і деталізовані знімки навіть віддалених об’єктів.

Leica V-Lux відрізняється дуже швидким автофокусом, який точно робить кадр за 0.2 секунди в режимі телефото і за 0.11 секунди в ширококутному режимі. Навіть за умови швидкого руху об’єкта зйомки, фотокамера гарантує найвищу якість зображення. Швидкість серійної зйомки не менш вражаюча: V-Lux робить 12 повних кадрів високої якості в секунду, що робить її ідеальною для зйомки дикої природи та спортивних подій.

Зйомка фото і відео в одному: при натисканні однієї кнопки фотокамера Leica V-Lux починає знімати відео у форматі високої чіткості 4К, що в 4 рази перевищує характеристики формату Full HD. Це означає, що зняті вами сцени будуть в рази чіткіші та більш деталізовані. Якість настільки висока, що навіть стоп-кадри з відео можуть бути використані як фотографії. Leica V-Lux створена для того, щоб зберегти важливі моменти вашого життя.

Навіть при поганому освітленні і високих налаштуваннях ISO, великий сенсор фотокамери Leica V-Lux гарантує виключно яскраві і чіткі знімки. Фотографії багаті деталями і зачаровують своєю природною передачею кольору. У поєднанні з високошвидкісним об’єктивом, сенсор пропонує практично безмежні можливості для творчості, що робить фотокамеру ідеальним супутником у подорожах по всьому світу.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua