г. Київ, Столичне шосе, 101, 1-й поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Поділіться!

Нова LEICA SL
Артикул: 10850


LEICA SL. Суто Про.

Leica SL

Швидка. Прямолінійна. Бездзеркальна.
Бездзеркальна Leica SL створює найкращий зв’язок між фотографом і суб’єктом. Революційний видошукач EyeRes показує вже готову картинку — ще навіть перед натисканням кнопки спуску. Його швидкість і якість зображення встановлюють нові стандарти. Настав час відкрити для себе майбутнє фотографії. Час для нової Leica SL.

4.4-мегапіксельний електронний видошукач EyeRes.
Фотоапарат Leica SL є першим у світі, що використовує 4.4-мегапіксельний видошукач для професійної фотографії. Видошукач технології EyeRes був розроблений спеціально для Leica SL та перевершує оптичні видошукачі в усіх відношеннях. Розмір видимого екрану нагадує камеру середнього формату. Усі вирішальні параметри — такі, як експозиція, глибина фокусу і баланс білого — відображаються у видошукачі, і їхні точні ефекти можно оптимально оцінити. У той же час, на відміну від дзеркальних камер, Leica SL не створює практично ніяких звуків своєї роботи.

Максимальна сумісність.
Фотоапарат Leica SL пропонує Вам доступ до величезного диапазону високоякісних лінз. На додаток до лінз SL-системи, ви також можете використовувати лінзи від системи Leica T без адаптера. Насправді, з відповідними адаптерами, у вас є вибір поміж 145 різних об’єктивів Leica.

24-мегапіксельний CMOS-сенсор.
Фотоапарат Leica SL дає відмінну якість зображення — навіть у складних ситуаціях. Сенсор на Leica SL має 4.000 × 6.000 пікселів і чутливість ISO у діапазоні від 50 до 50000. Він також здатний робити зйомки безупинної послідовності повнокадрових 24-мегапіксельних зображень зі швидкістю до 11 кадрів в секунду.

11 кадрів в секунду. Процесор Маестро II.
Вирішальний момент часто існує тільки на протязі частки секунди. Фотоапарат Leica SL відповідає миттєво на ваші команди і переводить їх в ідеальне зображення. Кожного разу. Завдяки високопродуктивному процесору Maestro II, Leica SL досягає максимальної ефктивності, якої тільки можна досягнути в даний час у професійному класі.

4K відео.
Фотоапарат Leica SL відповідає найвищим очікуванням — навіть у відео. Ця функція має дуже широкі можливості, починаючи від простої і зрозумілої з’йомки та обробки та закінчуючи професійною кінозйомкою, передаючи зображення на відео вихід HDMI 1.4.

Міцна. Готова для професійного використання.
Фотоапарат Leica SL був задуманий, щоб задовольнити особливі потреби повсякденної професійної фотографії. Від складної конструкції з використанням кращих матеріалів в обробці до високоточного виготовлення усіх його компонентів. Його корпус, виготовлений з блоку твердого алюмінію, важить всього 847 г і надає ідеальний захист для чутливих компонентів всередині камери.

Камера буде доступна для продажу 30-го листопада. Примаємо передзакази!


Є питання? Дзвоніть: + 38 (067) 370-11-11

Або пишіть: s@leica-camera.com.ua (ми читаємо все!)