НОВА LEICA SOFORT
Артикули: 19512, 19514, 19513


Leica M silver

Візьми в рамку особливі моменти з Leica Sofort

Бувають особливі моменти, які близькі, поки вони тут. Їх хочеться зберегти, тому що вони швидкоплинні. Їх хочеться взяти в рамку, щоб вони завжди були під рукою. Спеціально для цих моментів була створена Leica Sofort. Перша фотокамера для миттєвої зйомки від Leica.

Нова Leica Sofort

Хоча фотографія вже давно майже повністю перейшла на цифру, деякі користувачі залишаються прихильниками зйомки на плівку і миттєвої фотографії. Для них компанія Leica вирішила випустити свою першу плівкову камеру для миттєвої зйомки.

Новинка з ім’ям Sofort (перекладається як «миттєвий» з німецької) буде представлена публіці у вересні на виставці Photokina, а в листопаді вона вже надійде в продаж. Камера виконана в стильному компактному корпусі. На передній частині корпусу є невеличке дзеркальце, яке відіграє роль помічника при композиції кадру в селф-зйомці і підкреслює сучасність пристрою.

Sofort включає таймер, режими «Селфі», «Автоматичний», «Вечірка», «Спорт», «Макро» та інші. Камера автоматично обирає значення для діафрагми і витримки, але функція компенсації експозиції дає користувачеві трохи більше творчої свободи. Можливо також виставлення вручну фокусної відстані. У тильній частині камери знаходиться невеликий інформаційний РК-екран.

Leica запропонує користувачам новинки спеціально підібрану плівку в пачках по 10 або 20 штук. Крім того, наголошується сумісність з плівкою для Fujifilm Instax mini.

Фотографії, які роблять наше життя святом

Маленька, креативна, виразна
Знайди стиль, який буде відповідати твоїй особистості
Чудова комбінація стилю і функціональності маленької і компактної Leica Sofort робить її ідеальним компаньйоном для людей, які розуміються на моді і люблять фотографію. Вона буде доступна в стильних та сучасних кольорах — оранжевий, м’ятний та білий. Який твій колір?

Чиста радість фотографії

У вирі пригод чи на вечірці, компактна Leica Sofort завжди з вами. Занурюйся в атмосферу і будь натхненним! Якщо трапився особливий момент, вибери для нього ракурс, зафіксуй його — швидко, інтуїтивно і творчо! Простота в експлуатації і різноманітніття ручних налаштувань Leica Sofort допоможуть тобі тримати ситуацію під контролем.

Універсальність — головне

Leica Sofort має програму для будь-якої ситуації. Просто виберіть необхідну, сконцентруйтесь на предметі зйомки, і нехай Leica Sofort подбає про все інше. Але якщо ви надаєте перевагу власноруч контролювати відстань фокусування, спалах чи компенсацію експозиції, ваша Leica Sofort дозволяє зробити це самому — завжди, коли ви того захочете. Як бачите, фотокамера Leica Sofort сконцентрована на вас не лише в режимі “Селфі”, але і дякуючи іншим налаштуванням, таким як:
— Макро
— Bulb
— Автоматичний
— Таймер
— Вечірка і Люди
— Спорт і Дія
— Подвійна експозиція
— Селфі

Аксесуари та обладнання

З тепло-білою рамкою навколо знімка, миттєва фотоплівка Leica надає кожному важливому моменту, який ви фіксуєте, особливий вид і емоційність. Фотоплівка доступна в універсальному форматі миттєвої плівки Instax Mini для кольорових і чорно-білих фотографій. Інші обов’язкові аксесуари, такі як чохли і ремінці, які можна змішувати і поєднувати на свій смак, роблять вашу Leica Sofort ще більш універсальною і зручною і — найголовніше — зберегти її в цілості і схоронності, де б ви не були.
Якщо ви хочете продемонструвати і отримати задоволення від процесу перегляду ваших фотографій, чому б не вибрати для цього стильну фоторамку Leica Sofort, бокс для зберігання (набір з трьох одиниць) чи фотоальбом?!
Якщо ви ще не в достатній мірі відчули магію Leica Sofort, листівки Leica Sofort (набір з трьох одиниць) просто створені для вас. Рухайтеся вперед і діліться вашою любов’ю до фотографії стильно!


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua