Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх

Телефон: +38 (067) 370-11-11

Поділитися

LEICA M-E (TYP 220)
Артикул: 10759


Філософія далекомірної фотографії

Leica M-E

З того часу, коли в 1954 році з’явилася далекомірна система M, багато фотографів обрали плівкові фотокамери Leica M, оскільки вони гарантували незрівнянну якість зображення та дозволяли миттєво зафіксувати подію, залишаючись при цьому непомітними. Сьогодні філософію далекомірних фотокамер Leica втілює в собі цифрова Leica M-E – в ній зібрані всі необхідні функції, доповнені простим та інтуїтивно зрозумілим управлінням. Leica M-E – одна з найбільш компактних 35-мм фотокамер – поєднується з усією лінійкою легендарних М-об’єктивів, які справедливо визнані найкращими в світі. Ця фотокамера створена, щоб відкрити вам всю привабливість далекомірної фотографії.

Тиха, непомітна, компактна, вона має все необхідне

Непомітність, здатність не кидатися в очі – одна з переваг далекомірних фотокамер. Затвор Leica M-E спрацьовує практично безшумно. Фотографу з далекомірною фотокамерою вдається «розчинитися» в міському пейзажі ще й тому, що М-камера з об’єктивом набагато компактніша, ніж будь-яка інша 35-мм фотокамера. Концентрація на головному – це частина філософії М-камер. Цей принцип справедливий і для Leica M-E: її творці не ставили перед собою мету надати користувачеві якомога більшу кількість технічних можливостей і новинок. Вони обмежилися реалізацією лише найбільш важливих для фотографії функцій. У їх число входять: типове для М-камер швидке ручне фокусування за допомогою видошукача-далекоміра і фокусувального кільця об’єктива, а також два режими установки витримки: автоматичний і ручний.

Бездоганна якість зображення

Leica M-E має повнокадровий (формату 35 мм) CCD-сенсор зображення з роздільною здатністю 18 Мп. Сенсори цього типу ідеально вписуються в надзвичайно компактні корпуси далекомірних фотокамер Leica і повністю реалізують можливості М-об’єктивів. Спеціальна конструкція масиву мікролінз, розташованого перед чарунками сенсора, які приймають світло, забезпечує потрапляння на ці чарунки всіх променів падаючого світла, в тому числі і «косих» променів, які мають малі кути падіння. Це гарантує рівномірність поглинання світла на поверхні сенсора і забезпечує чудову різкість зображення. Відмова від звичайного в таких випадках низькочастотного фільтра зменшує потребу в доопрацюванні цифрового сигналу і гарантує, що зображення збереже особливості, властиві «живому» візуальному впливу сцени, що знімається.

Класичний М-дизайн

Надзвичайна функціональність, яка простежується в кожній лінії корпусу, надає фотокамері абсолютно позачасовий вигляд. І це природно: зрештою, дизайн кожної окремої фотокамери повинен відображати філософію всієї системи. Верхня та нижня кришки корпусу пофарбовані в антрацитово-сірий колір, сам корпус має шкіряне нековзне оздоблення та завдяки цьому забезпечує зручність у використанні фотокамери. Механічний, майже не чутний фірмовий звук затвора нагадує про те, що М – це ще й Майстерність з великої літери.

Пилонепроникний корпус із захистом від бризок

Завдяки багаторічному досвіду інженерів в області проектування і виробництва фотокамер, корпус нової Leica M-E безкомпромісно надійний і герметичний. Сам суцільнометалевий корпус виготовлений із високоміцного магнієвого сплаву, а його верхня і нижня кришки – з латуні. Спеціально розроблені гумові ущільнювачі надійно захищають внутрішні вузли та електроніку фотокамери від пилу і водяних бризок. Захисне покриття дисплея виготовлено з особливо міцного і стійкого до механічних впливів скла Corning® Gorilla®Glass. Все це підвищує живучість фотокамери і служить гарантією її довгої і надійної роботи.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua