Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Поділитися

LEICA M MONOCHROM
Артикул: 10760


Чорно-біла фотографія в цифровому форматі

Leica M monochrom

Незліченна кількість культових чорно-білих фотографій було створено за допомогою фотокамер системи Leica M. Настав час продовжити цю традицію, адже тепер у фотографів з’явилася фотокамера, яка дозволяє створювати справжні чорно-білі фотографії в цифровому форматі – Leica M Monochrom. Це перша повнокадрова цифрова фотокамера 35-мм формату, яка призначена виключно для чорно-білої фотографії, без будь-яких компромісів. Вона забезпечує отримання повноцінних чорно-білих зображень видатної різкості, чистоти і динамічного діапазону. Ці особливості роблять фотокамеру Leica M Monochrom незамінною для любителів чорно-білого фото.

Основні характеристики Leica M Monochrom:
– 18-мп монохромний повнокадровий CCD-сенсор;
– Leica M-байонет із датчиком 6-бітового кодування;
– 2,5-дюймовий з 230 000 пікселями монітор (кольоровий TFT-LCD);
– 2 fps безперервної зйомки;
– ISO 320 – ISO 10000, ISO160 (Pull-функція);
– лиття під тиском із магнієвого сплаву;
– видошукач із автоматичною компенсацією паралаксу;
– сапфірове скло, захисна кришка для екрану монітора;
– синтетичне шкіряне оздоблення.

Незрівнянна різкість зображення

Особливістю фотокамери Leica M Monochrom є монохромний повнокадровий (для 35 мм-формату) сенсор зображення з реальною роздільною здатністю 18 Мп. Чарунки сенсора, які приймають світло, записують тільки істинні показники яскравості, формуючи справжнє чорно-біле монохромне зображення. Це, в свою чергу, дозволяє фотографам отримувати яскраві знімки з чудовою різкістю, високим контрастом і роздільною здатністю, яка перевершує роздільну здатність фотокамер середнього формату.

Низький рівень шумів

Готові зображення відрізняються гранично низьким рівнем шумів і чудовою деталізацією в світлових плямах та тінях. Фотокамера забезпечує отримання чітких дрібнозернистих зображень при будь-яких значеннях чутливості: від ISO 320 до ISO 10000. Світлий видошукач, а також відсутність дзеркала і супутніх йому струсів корпусу роблять М Monochrom ідеальною фотокамерою для зйомки в умовах недостатньої освітленості.

Повний контроль над зображенням

Leica M Monochrom пропонує вимогливим фотографам використовувати гістограму RAW-даних для ретельного контролю тонального набору знімка. На відміну від звичайної гістограми, вона відображає необроблені дані, записані сенсором фотокамери. У поєднанні з контролем кліппінга по дисплею це дозволяє проводити точну корекцію експозиції і вибирати її оптимальні значення.

Післяобробка монохромних зображень

Власники фотокамери Leica M Monochrom можуть скористатися такими програмними продуктами, доступними в електронному варіанті:

– Adobe Photoshop Lightroom 4 – професійний програмний пакет для обробки цифрових зображень;

– Silver Efex Pro 2 – передове програмне забезпечення в області чорно-білої фотографії. Ці продукти – унікальні потужні інструменти для створення високоякісних чорно-білих зображень.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua