Поділитися

Купити

онлайн

Go

Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Київ, проспект Перемоги, 5б
Телефон: +38 (044) 209-66-09НАБІР MACRO SET M (MACRO-ELMAR-M 90 mm f/4, ANGLEFINDER M, MACRO-ADAPTER-M)

Артикул: 11629

Завдяки кутовому видошукачу Leica M дослідження об’єктів на рівні землі з об’єктивом Macro-Elmar-M 90 mm f/4 подарує набагато більше задоволення. Кутовий видошукач нагвинчується на окуляр вбудованого видошукача фотокамери, його можна легко повертати навколо своєї вісі на 45°. Зйомка стає більш комфортною, оскільки не потрібно увесь час тримати фотокамеру прямо перед очима.

Кільцевий адаптер Macro-Adapter-M був спеціально розроблений для більш ефективного використання об’єктива Leica Macro-Elmar-M 90 mm f/4. У той же час його можна використовувати з іншими далекомірними об’єктивами Leica M та створювати дивовижні макрофотографії. Адаптер ідеально пристосований для роботи з фотокамерами лінійки Leica M із функцією Live View – він відіграє роль подовжувального кільця і дозволяє робити знімки зі збільшенням до 1:1,56. Таким чином, із Macro-Adapter-M можна знімати в усьому діапазоні фокусних відстаней макрооб’єктива, а також робити макрофотографії на відстані до 0,5 м.

Комплект для макрозйомки
Об’єктив LEICA MACRO-ELMAR-M 90 mm ​​f/4 (анодований чорний або хромований сріблястий), макроадаптер LEICA MACRO-ADAPTER-M і кутовий видошукач ANGLEFINDER M. Це ідеальний комплект для зйомки комах, квітів, а також портретів великим планом.