г. Київ, Столичне шосе, 101, 1-й поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Поділіться!

LEICA Q (typ 116)
Артикул: 19000


Leica Q

З повнокадровим сенсором і самим світлосильним об’єктивом в класі, ви можете покластися на Leica Q в будь-якій ситуації. Навіть у несприятливих умовах освітлення, досягаються зображення приголомшливої якості.

Нова Leica Q  наділена об’єктивом Summilux 1: 1,7 / 28 mm ASPH з фіксованою фокусною відстанню, рівним 28 мм. Цей об’єктив є самим світлосильним у своєму класі, а в комбінації зі спеціально розробленим 24-мегапіксельним повнокадровим (36 × 24 мм) CMOS-сенсором забезпечує знімки з високою деталізацією та приголомшливою різкістю аж до ISO 50 000.

Органи управління Leica Q забезпечують швидкий доступ до всіх необхідних параметрах і опцій. Наприклад, автофокус може бути встановлений як за допомогою кнопки, так і за допомогою сенсорного екрану. Leica Q має режим Live View поєднаний з «Focus-Peaking» і «Live View Zoom».

Вбудований видошукач фотокамери Leica Q включається, як тільки ви підносите камеру до ока. Він відображає зображення в реальному часі, з найдрібнішими деталями і без затримки. Його дозвіл в 3.68 МП, робить його найбільш різким електронним видошукачем. Також вражає і автофокус, який моментально наводить різкість на об’єкт. Новий процесор Maestro II працює екстремально швидко, дозволяючи знімати в повному дозволі при швидкості в 10 кадрів в секунду.

Вбудований Wi-Fi модуль у фотокамері Leica Q допоможе легше і швидше завантажити фото і відео в соціальні мережі. Фотографії можуть бути завантажені на смартфон, планшет або комп’ютер за допомогою WLAN і безкоштовного додатку. Додаток також дозволяє управляти фотокамерою Leica Q на відстані. Більше того, ви можете записувати відео в Full-HD і відео для інтернету у форматі MP4.


Є питання? Дзвоніть: + 38 (067) 370-11-11

Або пишіть: s@leica-camera.com.ua (ми читаємо все!)