Поділитися

Купити

онлайн

Go

Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Київ, проспект Перемоги, 5б
Телефон: +38 (044) 209-66-09

LEICA S (TYP 007)

Артикул: 10804


Максимальна якість середнього формату

Leica S (Type 007)

Нова Leica S оснащена системою автофокусу ще більшої точності і сенсором із розширеним діапазоном чутливості, що гарантує отримання бездоганних зображень за будь-яких умов освітлення.

Ви ніколи не прогавите жодного вдалого моменту, адже всі функції нової Leica S виведені на екран фотокамери в зручній формі, а інтуїтивно зрозуміла концепція управління фотокамерою дозволить думати лише про фотографування.

Велика оперативна пам’ять фотокамери, що складає 2 Гб, дозволяє робити до 32 послідовних кадрів у форматі DNG в режимі серійної зйомки.

Leica S оснащена спеціально розробленою більш ефективною системою автофокусу зі збільшеним діапазоном чутливості. При найнижчих показниках чутливості ISO 100 фотограф має змогу довше працювати з максимально відкритою діафрагмою при яскравому освітленні. З іншого боку, найвищий показник чутливості ISO 1600 забезпечує ідеальну витримку навіть за поганих умов освітлення. Абсолютна якість зображення гарантована.

920 000 пікселів, що охоплюють 16,7 млн кольорів простору sRGB, та 3-дюймовий TFT монітор дозволяють оцінити кадр і його різкість навіть за несприятливих умов освітлення. Фотограф також має змогу налаштувати параметри експозиції, яскравості або гістограму RGB на моніторі.

Leica S – це перша професійна цифрова SLR-фотокамера, яка має вбудований приймач супутникової системи Global Positioning System. GPS-приймач не просто визначає місце розташування камери, він використовує точний супутниковий сигнал часу для синхронізації місцевого часу та часового поясу зі вбудованим годинником фотокамери.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua