Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх

Телефон: +38 (067) 370-11-11

Поділитися

LEICA S-E (TYP 006)
Артикул: 10812


Перевірені технології в новому обрисі

Надзвичайна якість зображення Leica S-E досягається завдяки інтелектуальному автофокусу, який допомагає фотографу налаштувати композицію кадру. Широкий діапазон чутливості від ISO 100 до ISO 1600 забезпечує максимальну гнучкість роботи навіть за несприятливих умов освітлення.

Максимальна швидкість при мінімальних витратах акумулятора дозволяє фотокамері робити більш ніж 1000 кадрів за один заряд батареї. Завдяки 2 Гб оперативної пам’яті серійна зйомка Leica S-E досягає 32 кадрів у форматі DNG, які згодом можна стиснути без втрат.

Завдяки унікальній системі подвійного затвору Dual-shutter, фотограф може вибирати між використанням швидкого затвору у фокальній площині камери зі швидкістю 1/4000 сек, та електронним керуванням центральним затвором, який дозволяє синхронізувати спалах на всіх швидкостях до 1/1000 сек.

Ненав’язливий та елегантний дизайн Leica S-E робить її гідним суперником Leica S по стилю. Зовнішня кришка виготовлена в антрацитово-сірих тонах, а кільце налаштування витримки – в сріблястому кольорі з анодованим покриттям. Камера S-E – це прекрасний компаньйон як у студії, так і на вулиці.

Фотокамера оснащена великим Leica Proformat CCD-сенсором 30х45 мм з низьким рівнем шуму, який гарантує рівномірну яскравість зображення в кутах кадру.

Камера Leica S-E захищена від впливу пилу, вологи і бризок. Кришка її LCD-дисплея виготовлена ​​зі стійкого до подряпин скла Corning®Gorilla®Glass і таким чином захищена від полиску і бруду.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua