Київ, Столичне шосе, 101,
1 поверх

Телефон:
+38 (067) 370-11-11

Поділитися

LEICA T (TYP 701)
Артикул: 18180/18181


Акцент на головному

Leica T

Створена відповідно до традиційного інженерного мистецтва, Leica T є першою в світі фотокамерою з повністю металевим корпусом, виготовленим із цільного шматка алюмінію. Симбіоз інноваційних та новаторських рішень забезпечив бездоганний зовнішній вигляд та прекрасні технічні характеристики Leica T.
Величезний 3,7 дюймовий сенсорний екран дозволяє не тільки з легкістю переглядати фотографії, а й створити інтелектуальне меню відповідно до ваших власних потреб.
Leica T пропонує широкий вибір об’єктивів, включаючи можливість використання легендарних об’єктивів M системи за допомогою M T адаптера.
Прагнення до досконалості та використання найновіших технічних та наукових знань дозволяє Leica T отримувати виключно якісні фотографії, які вирізняються незрівнянним боке, характерним для фотокамер Leica.

Великий сенсорний екран. Чотири тактильні елементи управління. Логічно розроблена, інтуїтивно зрозуміла й ергономічна концепція обробки. Фотокамері Leica T більше нічого не потрібно. Ніколи ще не було так легко зрозуміти фотокамеру і використовувати її з таким задоволенням. Вона просто створена, щоб ви могли зосередитися тільки на фотографії. Щоб отримати ідеальне зображення.

Обмін даними – простіше, ніж будь-коли

Вбудований модуль Wi-Fi дозволяє передавати знімки з фотокамери на смартфон, планшетний ПК або стаціонарний комп’ютер. Можна швидко і легко викладати свої фотографії в соціальних мережах або пересилати їх електронною поштою за допомогою спеціального додатку Leica T для iOS або програми Browser Gallery для пристроїв на платформі Android. У фотокамери є ще одна дуже зручна функція: спеціальний додаток дозволяє використовувати смартфон або планшетний ПК в якості електронного видошукача і здійснювати зйомку за допомогою дистанційного керування.

Геніальна простота

Величезний 3,7-дюймовий сенсорний дисплей із роздільною здатністю 16,5 Мп, що гарантує максимальну деталізацію, займає практично всю площу задньої кришки корпусу фотокамери. Дисплей забезпечує виключно зручне, інтуїтивно зрозуміле керування фотокамерою. Щоб сфокусуватися і скомпонувати кадр, достатньо просто торкнутися екрану, а перегляд і контроль фотографій здійснюється за допомогою звичного для всіх власників смартфонів ковзаючого руху пальця. Ви можете налаштувати меню фотокамери Leica T у відповідності до ваших особистих потреб, а потім просто вивести на екран меню My Camera з обраними налаштуваннями.

Міжсистемна сумісність

Об’єктиви лінійки Leica M є, можливо, найкращими об’єктивами для малоформатних фотокамер у світі. Завдяки M-Т-адаптеру більше двадцяти з них можуть бути використані з фотокамерами системи Leica Т. Пристрій зчитування 6-бітового коду М-об’єктивів гарантує, що Leica T знає, який M-об’єктив встановлений на фотокамеру в даний момент, і може забезпечити повну підтримку таких функцій, як вимір експозиції, автоматичне виставлення діафрагми в режимі пріоритету витримки і робота з фотокамерою в ручному режимі.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua