Київ, Столичне шосе, 101,
1 поверх

Телефон:
+38 (067) 370-11-11

Поділитися

НОВА LEICA TL Black/Silver/Titanium
Артикул: 18146/18147/18112


LEICA TL: Нова ікона стилю в деталях

Leica T

Чи може бути подарунок кращий, ніж Leica TL?
Збільшена удвічі (до 32 Gb) внутрішня пам’ять, покращений автофокус та новий TL-додаток для iOS- та Android-пристоїв. Виготовлена вручну, з любов’ю до деталей, з великим діапазоном об’єктивів, Leica TL по праву вважається справжньою системною камерою „Made in Germany“.

Найкраща у своєму класі якість зображення

Встановлений в Leica TL 16,5-мегапіксельний датчик гарантує відображення найменших деталей і справжні, природні кольори, що забезпечує винятковий контраст і яскравість навіть при найбільш несприятливих умовах освітлення. Підходить для будь-якого жанру фотографії. Також для різких відео з роздільною якістю Full HD. Швидкість теж на висоті: автофокус камери гарантує швидкий і точний фокус на тій частині об’єкту, яку ви хочете зробити різкою. Завдяки швидкісному процесору результати відображаються на збільшеному сенсорному екрані протягом частки секунди.

Найкращі у своєму класі об’єктиви

Виняткові характеристики зображення у кожному знімку — лінзи, виготовлені на заводі Leica, мають бездоганну репутацію, поєднучи компактні розміри і неймовірно високу продуктивність. І це не дивно: Leica має більш ніж 150-річний досвід у розробці високоточних оптичних приладів. Leica TL отримує вигоду від більш ніж 100-річних ноу-хау і відданості досконалості. І найвидатніше те, що ви можете використовувати об’єктиви усіх інших систем Leica — як тих, що були раніше, так і актуальних сьогодні. Результат? Виняткові характеристики зображення, які видно у кожнійфотографії, і незрівнянне боке Leica.

Поширення ніколи не було таким простим

Інтегрований Wi-Fi модуль дозволяє передавати знімки прямо з Leica TL на смартфони, планшети чи комп’ютери. Leica TL встановлює свою точку доступу і дозволяє передавати зображення на мобільний пристрій без використання кабельного чи бездротового інтернету. Додаток Leica TL для платформ iOS або Android дозволяє швидко і легко розміщувати свої фотографії в соціальних мережах чи обмінюватися ними за допомогою електронної пошти. Завдяки функції дистанційного управління спуском на Leica TL, ви можете використовувати смартфон у якості електронного видошукача і робити знімок з контролем спуску Leica TL.

Простий і яскравий

Великий за розмірами, 3,7” сенсор екран високої роздільної здатності, охоплює майже всю тилову частину Leica TL. Інтуїтивно зрозуміле управління дає можливість зосередитися на предметі зйомки і обирати необхідні параметри швидким дотиком — так само швидко і легко, як і при використанні смартфона. А меню “My Camera” дозволяє встановлювати і зберігати улюблені функції відповідно до свого стилю зйомки.

Завжди готовий до зйомки

Чи можливе життя без карт пам’яті? На додаток до слоту SD, SDHC і SDXC, Leica TL має вбудовану пам’ять об’ємом 32 Гб. Це означає, що у вас завжди є місце для зберігання принаймні 1000 знімків з найвищою роздільною здатністю. Іншою практичною особливою здатністю камери є можливість заряджання акумуляторної батареї, легко і зручно, завдяки стандартному кабелю USB.

Клік, клік, клік

Єдина у світі фотографії: система Easy-click на Leica TL. Стильний і простий спосіб з’єднувати аксесуари з камерою і знімати їх однією швидкою і легкою дією. Комбінуйте, щоб виразити ваш власний, індивідуальний стиль. Сенсаційно!

Сумісність з іншими системами

Leica TL пропонує високу ступінь універсальності та міжсистемної сумісності. Байонет L дозволяє обмінюватися з Leica TL будь-яким з об’єктивів TL і SL. Більше того, цілий ряд спеціальних адаптерів робить можливим використання легендарних об’єктивів систем Leica M і Leica R.

Творчість і зручність

Електронний видошукач високої роздільної здатності Visoflex пропонує ще більшу зручність і свободу творчості. Його поворотно-відкидна функція дозволяє знімати з незвичних ракурсів і відкриває абсолютно нові перспективи, розширюючи свої творчі можливості. Сенсор визначає очі користувача. Погляд в видошукач виключає дисплей камери. Як тільки ви забираєте її подалі від очей, дисплей повертається до життя. І ще одна корисна характеристика: вбудована функція GPS-геоміток може буде активована кожен раз, коли це буде вам потрібно.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua