Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх

Телефон: +38 (067) 370-11-11

Поділитися

LEICA X VARIO
Артикул: 18430/18431


Ваш особистий погляд на світ

Leica X Vario

Фотокамера Leica X Vario пропонує користувачам поєднання незвично великого сенсора зображення із зум-об’єктивом у компактному корпусі. Така комбінація дозволяє творчо використовувати розташування зони різкості навіть при максимальній діафрагмі (f/3.5) і домагатися неперевершеної пластичності та глибини знімків. Не залежно від того, чи працюєте ви з Leica X Vario в приміщенні чи фотографуєте захоплюючі дух пейзажі, або знімаєте камерний портрет, діапазон фокусних відстаней зум-об’єктива — від ширококутних 28 мм до 70 мм у  положенні телефото — надає величезні можливості для творчості.

Достатньо одного погляду, щоб розпізнати приналежність Leica X Vario до сімейства Leica M. Відповідно до концепції ключової моделі – зразка для наслідування в своєму класі – розробники нової фотокамери приділили особливу увагу компактності та надійності конструкції, використовуючи для досягнення цих цілей тільки найкращі матеріали. Так, верхня кришка корпусу виготовлена ​​із цілісного алюмінію, аналогічно фотокамері Leica M. Коли ви берете фотокамеру в руки, її корпус, виконаний із магнію й алюмінію, викликає приємні відчуття монолітності і міцності. М’яка шкіряна обробка корпусу забезпечує надійність хвату.

Проста й інтуїтивна

Leica X Vario, наслідуючи приклад Leica M, має переконливу і просту концепцію управління, засновану на найнеобхідніших налаштуваннях. Усі елементи і функції управління чітко визначені, налаштування можна змінити миттєво, що дозволяє підлаштуватися під будь-яку знімальну ситуацію. Водночас дуже зручний інтерфейс меню 3-дюймового дисплея фотокамери дозволяє охопити всі поточні налаштування одним поглядом.

Відео якості Full HD

Ця компактна фотокамера дозволяє записувати відео формату Full HD з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів і частотою 30 повних кадрів у секунду. Крім того, записане Full HD відео можна зберегти в інтернет-орієнтованому форматі MP4 і завантажити без попередньої конвертації безпосередньо в соціальні мережі або мобільні пристрої. Це означає, що тепер можна одразу поділитися з друзями результатами відеозйомки у форматі HD. Електронний фільтр, що пригнічує шум вітру, гарантує кришталево чисте відтворення записаного звуку.

Надійний автофокус

Неймовірно точний і швидкий автофокус фотокамери Leica X Vario ідеально підходить для спонтанної і непомітної зйомки. Крім того, він дозволяє фотографу стати активним учасником події і відобразити моменти, приховані від сторонніх очей. Щоб визначити необхідне положення площини різкості, зону дії автофокусу можна коригувати вручну і, таким чином, фотограф може вибудовувати композицію знімку, орієнтуючись на власне бачення сцени, що знімається.

Завжди готова знімати

Чудові характеристики Leica X Vario найкраще проявляються в умовах природного освітлення, особливо якщо при зйомці використовується бленда. Проте фотокамера здатна демонструвати свої сильні сторони і в складних умовах освітлення, а також при слабкому світлі або його відсутності. Завдяки великому сенсору зображення і світлосильному об’єктиву можна користуватися максимальною чутливістю ISO 12500 і забезпечити ще більший простір для творчих експериментів.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua