Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх
Телефон: +38 (067) 370-11-11

Поділитися

LEICA X (BLACK/SILVER)
Артикул: 18440


Сама суть фотографії

Leica-X

Нова фотокамера дозволяє сконцентруватися на найголовнішому – об’єкті та предметі зйомки. Перемикання і зміна функцій відбувається швидко і просто завдяки інтуїтивно зрозумілій системі керування. Приміром, перемикання між ручним та автоматичним режимом зйомки відбувається в лічені секунди. Великий дисплей показує високодеталізовані зображення з натуральною передачею кольору і забезпечує чітке уявлення про об’єкт зйомки навіть при яскравому сонячному світлі. У Leica X все створено для того, щоб не відволікатися від фотографії.

Надзвичайно швидкий об’єктив Leica SUMMILUX 35 мм f/1.7 ASPH. створює неймовірно красиве боке, а функція селективної уваги практично незамінна в компактній камері. Об’єктив практично нечутливий до відблисків та ореолів, що дозволяє знімати без додаткової бленди. Фотокамера забезпечує яскраві, чіткі та різкі фотографії на всіх можливих відстанях фокусування – від 20 см до нескінченності. CMOS-сенсор фотокамери дозволяє створювати фотографії з разюче точною передачею кольору і деталізацією, навіть за несприятливих умов освітлення.

Швидке, точне і практично безшумне фокусування фотокамери Leica X дозволяє знімати спонтанні фотографії. У фотографа є можливість вибирати зону автофокусування вручну самостійно, щоб ідеально визначити об’єкти, які будуть у фокусі. Leica X забезпечує ідеальну взаємодію технічних можливостей та творчого самовираження.

Фотокамера Leica X дозволяє записувати Full HD відео чудової якості. Відео має роздільну здатність 1920×1080 пікселів зі швидкістю 30 повних кадрів у секунду та зберігається в форматі MP4. Обмінюватися знятими фільмами з друзями та близькими стало так просто, як ніколи раніше.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua