Київ, Столичне шосе, 101, 1 поверх

Телефон: +38 (067) 370-11-11

Поділитися

LEICA X à la carte

Артикул: 18456

Кожна мить як захоплююча розповідь

LEICA X2 à la carte

Leica X робить кожен момент у житті дійсно особливим і перетворює його в чудову якість зображення. Дизайн Leica X à la carte може бути оформленим виключно за вашим особистим побажанням і замовленням.

Корпус фотокамери

Покупці фотокамери Leica X à la carte можуть вибрати корпус чорного або сріблястого кольору або ж віддати перевагу ексклюзивному титановому анодованому покриттю, доступному тільки в рамках програми à la carte.

Оздоблення шкірою

Для оздоблення корпусу фотокамери пропонується широкий вибір натуральних шкір органічного дублення різних текстур і кольорів, в тому числі гладка й еластична шкіра коньячного кольору, а також тиснена шкіра чорного і каштанового кольорів. Крім того, можна вибрати для оздоблення корпусу першокласну волову шкіру різних кольорів, яка піддалася спеціальній обробці, для того щоб фотокамера могла надійно протистояти негоді.

Гравірування

Іменне гравірування на кришці висувного спалаху або на верхній кришці корпусу фотокамери. Індивідуальне гравірування у вигляді підпису, монограми, графічних елементів або фамільного герба зробить будь-яку фотокамеру Leica неповторною, перетворивши її на справжній витвір мистецтва.

Аксесуари

Перетворіть свою X-камеру у взірець стилю, вибравши відповідний аксесуар серед шкіряних захисних чохлів або ременів для перенесення. Звичайно, ремінь і чохол будуть пошиті зі шкіри, аналогічної тій, яка використовувалася для оздоблення корпусу вашої персоналізованої фотокамери.


+38 (067) 370-11-11

s@leica-camera.com.ua